Що входить в фотопослуги і яка їх вартість?
Всі деталі щодо тарифів розміщені в розділі "Prices". Якщо у вас є особливі побажання щодо зйомки - сконтактуйтесь зі мною щоб ми могли встановити тарифний план згідно з Вашими потребами. 

 


Скільки фото ми отримаємо після фотозйомки?
Середньостатистична кількість фото після десятигодинного весілля - 600-800 шт. Все залежить від того, наскільки Ваше весілля буде насиченим. 


 

Де саме Ви знаходитесь? Чи Ви в змозі провести зйомку закордоном?
Я проживаю у Львові, але багато подорожую відвідуючи нові місця та фотографуючи закоханих. Якщо у Вас є ідеї щодо фотозйомки за межами України - не соромтесь написати чи зателефонувати мені. Ми обов'язково організуємо креативну зйомку.


 

Яким чином можна зарезервувати дату фотозйомки? 
Просто сконтактуйтесь надіславши повідомлення або зателефонуйте. Мої контактні дані розміщені в розділі "Contacts". Дата буде зарезервована після підтвердження її доступності. а також після підписання Договору та внесення завдатку (два останні пункти стосуються весільної зйомки).


 

Яким саме обладнанням користуєтесь?
Я фанат фотокамер Nikon. Для зйомок я використовую камери Nikon D800 (36 mpx) та топові об'єктиви. Для креативних зйомок у моєму розпорядженні квадрокоптер DJI Mavick Pro. Ідеальне освітлення забезпечують LED панелі, спалахи та світловідбивачі. Все моє програмне забезпечення є ліцензійне; фотографії обробляються на Rеtina моніторі, що передає точні кольори. 

 

 

Чи надаються додаткові послуги?

Так. Є змога залучити додаткового фотографа. Слайд-шоу з Вашого Lovestory може бути змонтованим та показаним на весіллі. Якщо Ви хочете здивувати гостей - забронюйте послугу "Миттєвий фотодрук" і вже за кілька годин всі запрошені отримають фото чи магніт на згадку про Ваш день.

Залишились питання?

Надішліть їх повідомленням або зателефонуйте.